• Namn Organisation
  • Klas-Håkan Ljungberg 556082-7601
  • Christina Brorson ABB AB
  • Cajsa Kapoor Advicon AB
  • Mattias Abrahamsson ALTEN Sverige AB
  • Daniel Andersson AQ Enclosure Sollefteå
  • Lillemor Kron Automatindustrier i Hille AB
  • En deltagare från BAE Systems Hägglunds
  • Anders Dahlberg BAE Systems Hägglunds
  • En deltagare från Berco Produktion AB
  • Nicklas Berglund Berco Produktion AB
  • Malin Hederström Boliden Bergsöe
  • Lotta Fellerstam Boliden Bergsöe AB
  • En deltagare från C.M. Hammar
  • Malin Erikson Campus Ljungby
  • Mattias Malmgren CM Hammar AB
  • Anders Proos Dalform AB
  • Malin Willskytt Danod i Robertsfors AB
  • En deltagare från EFO Consulting AB
  • Anna Wahlberg ELE Engineering
  • Lars Nordekvist ELE Engineering AB
  • Maria Nilsson ExpertoCrede AB
  • Gabriella Eriksson Flokk AB
  • Anders Widell Flokk AB
  • En deltagare från FLOKK AB
  • Diana Ingvarsson GTC
  • Lotta Olsson Hedared Sand & Betong AB
  • Kristofer Samulesson Hedared Sand & Betong AB
  • Thorbjörn Stigson Hedared Sand & Betong AB
  • Jenny Holmgren Hillrom
  • Tomas Jonsson HSP Gripen
  • Mikael Vikman Index Braille AB
  • Paul Doktorian Industrial Consulting Engineers Mälardal
  • Sebastian Rydenfalk iTid
  • Jenny Larsson iTid
  • PeO Sjöberg IUC Dalarna AB
  • Bengt Gebert IUC Syd
  • Daniel Andersson Kablageproduktion i Västerås AB
  • Madelene Tjärnström Latitude 64
  • Pontus Hansson Latitude 64
  • En deltagare från Liko Hillrom
  • Pierre Ek Lindbäcks Group
  • En deltagare från Luleå Energi AB
  • Torbjörn Ilar Luleå tekniska universitet
  • Malin Ahlqvist Maskincentrum i Örnsköldsvik AB
  • Sandra Sjöholm MatLust
  • Lena Wiberg Metallpartner Sandviken AB
  • Mikael Janmicks Metallpartner Sandviken AB
  • David Aretorn Norrmejerier
  • Cecilia Järvholm Norrmejerier Ek För
  • Kenny Lundström Oskarshamn Energi AB
  • Peter Karlsson Petermined AB
  • Anna Vinevall Plastex AB
  • David Burén Plastex AB
  • En deltagare från Plastex AB
  • En deltagare från Ponto AB
  • Jon Otterholm Postnord Strålfors AB
  • En deltagare från PreEnergi AB
  • Dan Carlsson Produktionslyftet / RISE IVF AB
  • Kalle Persson RISE
  • Christer Yngvesson Samhall AB
  • Magdalena Lindström Eriksson Senseair AB
  • En deltagare från Senseair AB
  • Anna Nordström Skellefteå Kraft AB
  • Yasemin Heper Mårtensson Smarteq Wireless AB
  • En deltagare från Spinab
  • Leif Johansson Sunfab Hydraulics AB
  • Christina Marsch Sunfab Hydraulics AB
  • Jonatan Larsson Sunfab Hydraulics AB
  • Mattias Boström Sunfab Hydraulics AB
  • Morgan Nilsson Sunfab Hydraulics AB
  • En deltagare från Svarvmekano i Malmö AB
  • En deltagare från Swegon
  • Martin Hallberg Södra Cell
  • magnus palmkvist The Absolut Company
  • Katarina Hallén Trafikverket/KTH
  • En deltagare från Uppsala Universitet
  • Patrik Sjöberg Volvo GTO
  • Gunnar Bäckstrand Volvo GTO
  • Peter Furhoff Volvo GTO
  • Johanna Siwert Volvo Powertrain
  • Sandra Claesson WR Controls Sweden AB
  • Henrik Boström Zenjo Verktygsteknik AB
  • Sara Söderberg Överkalix kommun
  • Totalt 83 deltagare
  • Om du har anmält dig men fått förhinder så kan du avanmäla dig här:

Att få medarbetarnas engagemang

Häng med och lyssna på när vi pratar om den ännu inte förlösta kraften som finns hos dina medarbetare. Kraften som du kan komma åt genom modet att utveckla dig själv och ditt ledarskap. Genom att skapa strukturer för förbättringsarbete, målnedbrytning och daglig uppföljning och inte minst genom ett genuint intresse för utveckling och coachning av dina medarbetare. 

Praktisk information

Partner

Intressenter och finansiärer